Advertising
Lovitură pentru românii cu autoturisme electrice Tesla. De săptămâna viitoare vor plăti taxa de încărcare

Lovitură pentru românii cu autoturisme electrice Tesla. De săptămâna viitoare vor plăti taxa de încărcare
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 3 mar. 2023, 08:17
Începând de săptămâna viitoare, va fi introdusă o taxă pentru a-i face pe șoferi să elibereze imediat stația, după ce mașina s-a încărcat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























