Advertising
La 15 ani s-a urcat la volanul unei mașini și a ieșit la plimbare! A dat nas în nas cu polițiștii

La 15 ani s-a urcat la volanul unei mașini și a ieșit la plimbare! A dat nas în nas cu polițiștii
Scris de Monica Ghinet Publicat: 23 sept. 2021, 13:38
La data de 23 septembrie 2021, în jurul orei 03.00, polițiștii din Ocna Mureș au depistat pe un tânăr de 15 ani, din Ocna Mureș, în timp ce conducea un autoturism pe strada Colonia peste Mureș, fără să dețină permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























