Advertising
KELEMEN HUNOR: „TREBUIE MODIFICATĂ LEGISLAȚIA CA OAMENII DIN RAHOVA SĂ RĂMÂNĂ PROPRIETARI”

KELEMEN HUNOR: „TREBUIE MODIFICATĂ LEGISLAȚIA CA OAMENII DIN RAHOVA SĂ RĂMÂNĂ PROPRIETARI”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 28 oct. 2025, 08:47
„Oamenii nu au nicio vină că și-au pierdut locuințele"
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























