Advertising
Iși va petrece următoarele luni la pușcărie pentru că s-a urcat la volan fără permis

Iși va petrece următoarele luni la pușcărie pentru că s-a urcat la volan fără permis
Scris de Monica Ghinet Publicat: 24 dec. 2021, 12:42
La data de 23 decembrie 2021, polițiștii de investigații criminale din Cugir au depistat și reținut un tânăr, de 28 de ani, din comuna Almaș, județul Arad, posesor al unui mandat de executare a pedepsei închisorii, emis de către Judecătoria Aleșd.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























