Advertising
Instanța a decis! Acești angajați rămân cu salariile mărite

Instanța a decis! Acești angajați rămân cu salariile mărite
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 25 aug. 2021, 13:02
Angajații Metrorex vor rămâne cu salariile majorate cu 18%, în urma deciziei definitive a Curții de Apel București, care a respins, ca nefondat, apelul conducerii Metrorex la o decizie a Tribunalului București privind suspendarea Contractului Colectiv de Muncă ce prevedea creșterea respectivă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























