Scris de Monica Ghinet Publicat: 29 sept. 2021, 12:23
Polițiștii din Blaj au depistat, în flagrant delict, un tânăr, din municipiu, imediat după ce ar fi sustras mai multe telefoane mobile și tablete, din incinta unei societăți comerciale. Bunurile au fost recuperate și predate reprezentanților societății păgubite.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News



























