Actualitate· 1 min citire

Hoț, în arest! A furat banii dintr-o casă din Sebeș

Hoț, în arest! A furat banii dintr-o casă din Sebeș

Hoț, în arest! A furat banii dintr-o casă din Sebeș

Scris de Monica Ghinet Publicat: 12 mai 2022, 11:41

Cercetările sunt continuate, pentru stabilirea întregii sale activități infracționale.

La data de 11 mai 2022, polițiștii de investigații criminale din Sebeș au identificat și reținut, pentru 24 de ore, un tânăr de 26 de ani, din Sebeș, care este bănuit de săvârșirea unui furt din locuință.

În sarcina acestuia s-a reținut faptul că, la data de 10 mai 2022, în jurul orei 14.30, ar fi profitat de faptul că poarta unui imobil era deschisă, ar fi pătruns în locuință și ar fi sustras suma de 1.300 de lei.

Cercetările sunt continuate, pentru stabilirea întregii sale activități infracționale.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate