Actualitate· 1 min citire

Hoț de tablă, prins în flagrant

Hoț de tablă, prins în flagrant

Hoț de tablă, prins în flagrant

Scris de Monica Ghinet Publicat: 14 apr. 2022, 14:52

La data de 13 aprilie 2022, în jurul orei 15.30, polițiștii din Teiuș. în timp ce acționau  pe o stradă din oraș, împreună cu polițiștii locali din Teiuș, au depistat un tânăr, de 27 de ani, din Teiuș, imediat după ce ar fi sustras coli de tablă, de la o anexă, care aparține unui bărbat, de 67 de ani, din oraș. 

La data de 13 aprilie 2022, în jurul orei 15.30, polițiștii din Teiuș. în timp ce acționau  pe o stradă din oraș, împreună cu polițiștii locali din Teiuș, au depistat un tânăr, de 27 de ani, din Teiuș, imediat după ce ar fi sustras coli de tablă, de la o anexă, care aparține unui bărbat, de 67 de ani, din oraș.

Prejudiciul a fost recuperat și restituit păgubitului, iar față de tânăr cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate