Actualitate· 1 min citire

FOTO : Intervenție a pompierilor din Alba Iulia la un autoturism aflat în flăcări

IMG-20190807-WA0000

IMG-20190807-WA0000

Scris de Radu Ciobotea Publicat: 7 aug. 2019, 10:40

Pompierii din Alba Iulia au intervenit în această noapte la un incendiu produs la un autoturism. 

În cursul nopții de marți spre miercuri Detașamentul de Pompieri din cadrul ISU Alba a intervenit pentru stingerea focului izbucnit la o mașină în cartierul Bărăbanț. Nu au fost puse în pericol alte bunuri. O echipă va cerceta cauzele producerii incendiului.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate