Advertising
Femeie din Timișoara, în stare gravă după ce a sărit de la mansardă în timpul unui incendiu

Smurd - Pompieri
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 20 mai 2026, 18:43
O femeie în vârstă de 72 de ani, medic de familie din Timișoara, a ajuns în stare critică după ce a sărit de la mansarda locuinței sale, în urma unui incendiu puternic care a cuprins clădirea.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
- 12:40CCR a amânat decizia privind Programul SAFE - SURSE
- 12:26CNAIR oprește aplicația e-Tarifare vineri seară: Lucrări de mentenanță la sistemul de plată a rovinietei
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























