Advertising
Eduard Novak, un nou scandal. Nu i-a așteptat la aeroport pe canotorii "de aur" pentru că n-a fost invitat

Eduard Novak, un nou scandal. Nu i-a așteptat la aeroport pe canotorii "de aur" pentru că n-a fost invitat
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 16 aug. 2022, 08:48
Eduard Novak, ministrul Sportului, a explicat că nu a participat la ceremonia de primire a lotului României de canotaj, câștigător a 8 medalii europene, din care 5 de aur, pentru că nu ministerul a organizat evenimentul și nici n-a fost invitat oficial de către Federația de Canotaj.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
- 07:46Motivarea instanței după arestarea "prințesei cazinourilor": Odeta Nestor, intermediarul unei șpăgi de 100.000 de euro
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























