Advertising
Ede Sztupi, unul dintre cei mai în vârstă bikeri din România, a încetat din viață

Ede Sztupi, unul dintre cei mai în vârstă bikeri din România, a încetat din viață
Scris de Monica Ghinet Publicat: 21 ian. 2023, 10:03
Comunitatea motocicliștilor din România deplânge decesul lui Ede Sztupi, considerat cel mai vârstnic motociclist din țară. Avea 74 de ani și s-a stins la locuința sa din Cugir, județul Alba.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























