Advertising
Echipa Cîţu bagă PNL în şedinţă fără acordul lui Ludovic Orban

Echipa Cîţu bagă PNL în şedinţă fără acordul lui Ludovic Orban
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 2 sept. 2021, 10:42
Premierul Florin Cîțu a convocat o ședință a BPN al PNL, joi, la ora 11. Ședința va avea loc prin videoconferință și este convocată peste capul șefului partidului, Ludovic Orban.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























