Advertising
Doi tineri transportați la spital după ce au căzut în prăpastie cu mașina

Doi tineri transportați la spital după ce au căzut în prăpastie cu mașina
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 27 mar. 2021, 10:20
Conductorul auto a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























