Advertising
Doi tineri din Sebeș, reținuți pentru 24 de ore. Unde riscă să fie extrădați

Doi tineri din Sebeș, reținuți pentru 24 de ore. Unde riscă să fie extrădați
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 7 iun. 2021, 17:16
Cei 2 bărbați au fost prezentați autorității competente, respectiv Parchetului de pe Lângă Curtea de Apel Alba Iulia, care a dispus reținerea acestora, pentru o perioada de 24 de ore.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























