Advertising
Doi ofițeri și trei subofițeri au depus jurământul militar la Jandarmeria Alba

Doi ofițeri și trei subofițeri au depus jurământul militar la Jandarmeria Alba
Scris de Monica Ghinet Publicat: 6 ian. 2022, 13:27
În data de 05.01.2022, la Inspectoratul de Jandarmi Județean „Avram Iancu” Alba a fost rostit jurământul militar de către cinci colegi nou încadrați, ca urmare a promovării concursurilor din sursă externă, organizate în anul 2021.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























