Advertising
Doi minori au sustras 3.000 de lei dintr-un bar. Au cheltuit toți banii!

Doi minori au sustras 3.000 de lei dintr-un bar. Au cheltuit toți banii!
Scris de Marius Paul Publicat: 2 dec. 2019, 12:12
Doi minori din Câmpeni sunt cercetați pentru furt. Au sustras 3.000 de lei dintr-un bar în care au pătruns prin efracție și i-au cheltuit la jocuri de noroc și pe haine.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























