Advertising
Doi copii au ajuns la spital în urma unui accident rutier

Doi copii au ajuns la spital în urma unui accident rutier
Scris de Monica Ghinet Publicat: 29 dec. 2021, 12:06
La data de 28 decembrie 2021, în jurul orei 13.50, pe strada Fântânele din Alba Iulia, o femeie de 33 de ani, din comuna Șugag, în timp ce conducea un autoturism a intrat în coliziune cu un alt autoturism, condus de un bărbat, de 56 de ani, din Alba Iulia.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























