Advertising
DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE

DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 15 mai 2025, 17:15
Un caz grav zguduie sistemul medical din Bistrița-Năsăud. Directorul medical al Serviciului de Ambulanță Județean a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, fiind acuzat de multiple fapte de agresiune sexuală și folosirea abuzivă a funcției în scop sexual.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























