Advertising
DIRECTORUL ELCEN: „ÎN 4 ANI, BUCUREȘTIUL VA AVEA CĂLDURĂ CA LA ORADEA”

DIRECTORUL ELCEN: „ÎN 4 ANI, BUCUREȘTIUL VA AVEA CĂLDURĂ CA LA ORADEA”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 mar. 2025, 20:57
Bucureștiul ar putea avea un sistem de termoficare modernizat în aproximativ patru ani, comparabil cu cel din Oradea, dacă ELCEN și Termoenergetica fuzionează, susține Claudiu Crețu, directorul general al ELCEN.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























