Advertising
DELIA DINU PLEACĂ DE LA COTROCENI DUPĂ 20 DE ANI ÎN SLUJBA A TREI PREȘEDINȚI

DELIA DINU PLEACĂ DE LA COTROCENI DUPĂ 20 DE ANI ÎN SLUJBA A TREI PREȘEDINȚI
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 26 mai 2025, 18:25
Delia Dinu, fosta șefă a protocolului, a solicitat eliberarea din funcție după 20 de ani, după ce s-a aflat în serviciul a trei șefi ai statului
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News




























