Advertising
De ce se bea șampanie de Revelion? Răspunsul vine de acum 1.500 de ani

De ce se bea șampanie de Revelion? Răspunsul vine de acum 1.500 de ani
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 30 dec. 2021, 09:25
Dacă v-ați întrebat de ce se bea șampanie de Revelion, aflată că răspunsul a fost dat în urmă cu 1500 de ani.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























