Advertising
De beat ce era a intrat cu mașina într-un gard! A stricat și două biciclete

De beat ce era a intrat cu mașina într-un gard! A stricat și două biciclete
Scris de Monica Ghinet Publicat: 6 sept. 2021, 12:40
La data de 3 septembrie 2021, în jurul orei 22.40, polițiștii Secției 7 Poliție Rurală Sebeș au fost sesizați cu privire la faptul că, pe raza localității Cunța, a avut loc un eveniment rutier, soldat cu pagube materiale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























