Advertising
COVID-19. Cei mai mulți angajați vaccinați la locul de muncă, din România, sunt în județul Braşov!

COVID-19. Cei mai mulți angajați vaccinați la locul de muncă, din România, sunt în județul Braşov!
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 18 mai 2021, 20:28
Pe locul secund se află județul Alba
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























