Advertising
Ce spune Virgil Musta despre cei care au certificate false de vaccinare: Este un fenomen grav. E păcat, își fură căciula

Ce spune Virgil Musta despre cei care au certificate false de vaccinare: Este un fenomen grav. E păcat, își fură căciula
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 26 aug. 2021, 11:28
Conducerea Spitalului de Boli Infecțioase „Victor Babeș” din Timișoara a dezvăluit că în spitale s-ar afla pacienți infectați cu Covid-19 în stare gravă, dar care au însă certificate false de vaccinare. S-a declanșat o anchetă după ce mai mulți specialiști au descoperit neconcordanțe în ceea ce privește simptomele bolnavilor care figurează drept vaccinați.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























