Advertising
Bobby Păunescu: „Felicit Realitatea PLUS pentru campania Vrem Petrom Înapoi”

Bobby Păunescu: „Felicit Realitatea PLUS pentru campania Vrem Petrom Înapoi”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 dec. 2022, 08:22
Păunescu lansează și un atac asupra clasei politice autohtone, pe care o acuză de „parteneriat” alături de cei care au căpușat compania Petrom
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























