Advertising
Bobby Păunescu: „Felicit Realitatea PLUS pentru campania Vrem Petrom Înapoi”

Bobby Păunescu: „Felicit Realitatea PLUS pentru campania Vrem Petrom Înapoi”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 dec. 2022, 08:22
Păunescu lansează și un atac asupra clasei politice autohtone, pe care o acuză de „parteneriat” alături de cei care au căpușat compania Petrom
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























