Advertising
Bobby Păunescu: „Felicit Realitatea PLUS pentru campania Vrem Petrom Înapoi”

Bobby Păunescu: „Felicit Realitatea PLUS pentru campania Vrem Petrom Înapoi”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 dec. 2022, 08:22
Păunescu lansează și un atac asupra clasei politice autohtone, pe care o acuză de „parteneriat” alături de cei care au căpușat compania Petrom
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























