Advertising
Bătaie pe fondul consumului de alcool! Doi cumnați au ajuns în arest

Bătaie pe fondul consumului de alcool! Doi cumnați au ajuns în arest
Scris de Monica Ghinet Publicat: 17 mai 2023, 12:27
În data de 16 mai 2023, Poliția Municipiului Sebeș a fost sesizată de către o femeie de 30 de ani, din comuna Cîlnic, cu privire la faptul că a fost amenințată și agresată de soțul ei.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























