Advertising
Bărbat din Teiuș, depistat băut la volan

Bărbat din Teiuș, depistat băut la volan
Scris de Monica Ghinet Publicat: 10 dec. 2021, 12:25
La data de 9 decembrie 2021, în jurul orei 18.30, polițiștii Serviciului Rutier - Biroul Drumuri Naționale și Europene au depistat un bărbat, de 58 de ani, din orașul Teiuș, în timp ce conducea un autoturism, pe strada Horea din Teiuș, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























