Advertising
Bărbat, băgat în spital de un individ violent

Bărbat, băgat în spital de un individ violent
Scris de Monica Ghinet Publicat: 4 mai 2023, 13:21
La data de 3 mai 2023, polițiștii din Sebeș au luat măsura reținerii, pentru 24 de ore, față de un tânăr de 31 de ani, din Sebeș, care este cercetat sub aspectul săvârșirii infracțiunii de lovire sau alte violență, faptă prevăzută și pedepsită de art. 193 alin 2 Cod Penal.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























