Actualitate· 1 min citire

Autoturism răsturnat după ce s-a izbit de un cap de pod

Autoturism răsturnat după ce s-a izbit de un cap de pod

Autoturism răsturnat după ce s-a izbit de un cap de pod

Scris de Sergiu Badarau Publicat: 27 mai 2021, 18:58

Autoturismul ar fi intrat in coliziune cu un capăt de pod.

Detașamentul de pompieri Alba Iulia intervine pentru acordarea primului ajutor medical și asigurarea măsurilor PSI la un accident rutier, în municipiul Alba Iulia(zona. 3 poduri).

Este vorba despre un autoturism răsturnat din care au rezultat două victime.  Din cele 2 victime (femeie și bărbat) femeia, va fi transportată la spital, cu leziuni ușoare.

Autoturismul ar fi intrat in coliziune cu un capăt de pod.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate