Advertising
Atenție cu cine vă împrieteniți! Un bătrân a fost lăsat fără bani chiar în fața casei

Atenție cu cine vă împrieteniți! Un bătrân a fost lăsat fără bani chiar în fața casei
Scris de Monica Ghinet Publicat: 23 sept. 2021, 13:44
La data de 22 septembrie 2021, polițiștii Postului de Poliție Unirea, cu sprijinul polițiștilor din Sebeș, au identificat un bărbat de 35 de ani, din municipiu Deva, județul Hunedoara, ca bănuit de săvârşirea unui furt, prin metoda împrietenirii.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























