Advertising
Aproape 40% dintre Mac-uri sunt expuse la 2 exploit-uri zero day

Aproape 40% dintre Mac-uri sunt expuse la 2 exploit-uri zero day
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 apr. 2022, 08:37
La 31 martie 2022, Apple a lansat actualizări de urgență pentru macOS Monterey, iOS 15 și iPadOS 15, adresându-se vulnerabilităților exploatate activ - CVE-2022-22675 și CVE-2022-22674.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























