Advertising
Ambulanță blocată în noroi în Vaslui: o femeie a fost la un pas de moarte în drum spre spital

Ambulanță
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 2 apr. 2026, 17:58
O femeie din Vaslui a trecut prin momente critice după ce ambulanța care o transporta la spital a rămas blocată în noroi, întârziind intervenția medicală.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























