Actualitate· 1 min citire

Accident la intrarea în Alba Iulia

Accident la intrarea în Alba Iulia

Accident la intrarea în Alba Iulia

Scris de Monica Ghinet Publicat: 8 mar. 2021, 11:40

Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că pe DN1 Alba Iulia – Sebeș, la intrare în municipiul Alba Iulia, județul Alba, a avut loc un accident rutier în care au fost implicate trei autoturisme. Din primele informații, o persoană a suferit leziuni, fiind evaluată medical la fața locului. Traficul rutier este oprit pe ambele sensuri.

Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că pe DN1 Alba Iulia – Sebeș, la intrare în municipiul Alba Iulia, județul Alba, a avut loc un accident rutier în care au fost implicate trei autoturisme. Din primele informații, o persoană a suferit leziuni, fiind evaluată medical la fața locului. Traficul rutier este oprit pe ambele sensuri.

Se estimează reluarea normală a traficului în 45 de minute.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate