Actualitate· 1 min citire

Accident de muncă în gara din Sebeș. Un bărbat a murit

Accident de muncă în gara din Sebeș. Un bărbat a murit

Accident de muncă în gara din Sebeș. Un bărbat a murit

Scris de Monica Ghinet Publicat: 18 feb. 2021, 14:52

Un barbat de 46 de ani, din Bucerdea Granoasa, care descarca ingrasamant chimic dintr-un vagon, in gara din municipiul Sebes, a cazut din vagon si a suferit leziuni in zona capului, iar ulterior a decedat .

Un barbat de 46 de ani, din Bucerdea Granoasa, care descarca ingrasamant chimic dintr-un vagon, in gara din municipiul Sebes, a cazut din vagon si a suferit leziuni in zona capului, iar ulterior a decedat .

Se efectuaeza cercetarea la fata locului.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate