Advertising
A VÂNDUT TELEFONUL CU CARE ERA MONITORIZAT: UN BĂCĂUAN ȘI-A ÎNȘELAT PRIETENUL PENTRU DOAR 150 DE LEI

A VÂNDUT TELEFONUL CU CARE ERA MONITORIZAT: UN BĂCĂUAN ȘI-A ÎNȘELAT PRIETENUL PENTRU DOAR 150 DE LEI
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 18 apr. 2025, 18:35
Un bărbat din Bacău, care se afla sub control judiciar și purta o brățară electronică de monitorizare, a decis să facă bani vânzând telefonul conectat la sistemul de supraveghere.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























