Advertising
A plecat din carantină ca să bată un bărbat

A plecat din carantină ca să bată un bărbat
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 31 mai 2021, 19:22
A fost sancționat contravențional, cu amendă în valoare de 3.000 de lei, în conformitate cu Legea 55/2020.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























