Advertising
A furat un nebulizator dintr-o unitate medicală

A furat un nebulizator dintr-o unitate medicală
Scris de Monica Ghinet Publicat: 9 mar. 2023, 11:53
Un bărbat din Sebeș este cercetat pentru furt după ce ar fi sustras, dintr-o unitate medicală, un nebulizator. Aparatul a fost recuperat și restituit reprezentanților unității medicale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























