Advertising
A fost lăsată fără telefon într-o farmacie! Hoața, identificată!

A fost lăsată fără telefon într-o farmacie! Hoața, identificată!
Scris de Monica Ghinet Publicat: 24 ian. 2023, 11:45
Telefonul unei femei din Alba Iulia, care i-a fost sustras în timp ce se afla într-o farmacie, a fost recuperat, în mod operativ, de polițiști. Față de o tânără din municipiu, cercetările sunt continuate, pentru furt.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
- 08:05Accident la o trecere de pietoni din Timișoara! O adolescentă de 17 ani a ajuns la spital după ce motocicleta a căzut peste ea
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























