Actualitate· 1 min citire

A fost depistat în trafic cu ITP-ul expirat

A fost depistat în trafic cu ITP-ul expirat

A fost depistat în trafic cu ITP-ul expirat

Scris de Monica Ghinet Publicat: 28 iun. 2022, 11:54

Față de tânăr, cercetările sun continuate pentru conducerea unui autoturism neînmatriculat

La data de 27 iunie 2022, în jurul orei 20.30, polițiștii Secției 7 Poliție Rurală Sebeș, în timp ce acționau pe raza localității Gârbova, au depistat un tânăr de 27 de ani, din comuna Gârbova, în timp ce conducea un autoturism care avea autorizația de circulație provizorie expirată din luna martie 2022.

Față de tânăr, cercetările sunt continuate pentru conducerea unui autoturism neînmatriculat.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate