Advertising
A dat arestul la domiciliu pe beci!

A dat arestul la domiciliu pe beci!
Scris de Monica Ghinet Publicat: 24 nov. 2021, 12:45
La data de 23 noiembrie 2021, polițiștii Serviciului de Investigații Criminale din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Alba au identificat și reținut un bărbat, de 32 de ani, din Alba Iulia, care este posesorul unui mandat de arestare preventivă, pentru o perioadă de 30 de zile, emis de Judecătoria Aiud.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























