Advertising
57 de șoferi lăsați pietoni în Alba

57 de șoferi lăsați pietoni în Alba
Scris de Monica Ghinet Publicat: 30 aug. 2021, 12:54
Săptămâna trecută, polițiștii din Alba au organizat o acțiune, pe raza întregului județ, pentru creșterea gradului de siguranță rutieră. Au fost aplicate 857 de sancțiuni contravenționale, au fost constatate 27 de infracțiuni la regimul rutier și au fost reținute 57 de permise de conducere.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























